Menu
Obec Vřesina
Vřesina

Názory občanů

Kolik stojí pokleknutí

Datum: 22. 3. 2021

Pan Petr Nedělník napsal..

O estetizaci krajiny

Datum: 22. 3. 2021

Názor Ing. Petra Nedělníka

DOPIS ING. PETRA ŘEHÁČKA ZA SNAR

Datum: 21. 8. 2020

Pan Petr Řeháček mě před cca týdnem požádal o zveřejnění. Požadavek se ztratil v záplavě jiných úkolů a tak na něj došlo až dnes. Tuším, že to zase hodně zvlní hladinu veřejného mínění aspoň těch několika lidí, kteří se o stav a osud našeho rybníka zajímají.
Za sebe budu rád, když se o rybník bude starat někdo, kdo k němu má vztah a když to bude trvale jedno z nejhezčích míst ve Vřesině.
Mnohokrát jsem opakoval, že si vážím každého, kdo se aktivně vlastní prací účastní na životě obce. Pan Řeháček do této skupiny lidí určitě patří.

POCHVALA POTĚŠÍ....

Datum: 5. 11. 2019

Dobrý den,
děkujeme moc za opravu (novou cestu) ul. Křížová.
Je to super pocit, když můžeme po desítkách let jít po cestě bez zablácených bot a nemáme po každém návratu domů auto a garáž plnou štěrku a bláta.
Nová cesta je krásná a i pracovníci firmy byli velmi pohodoví a ochotní.

Patrik Scheithauer

Jak To vidím já:

Datum: 16. 2. 2017

dopis zastupitele Petra Řeháčka

Ostrůvek něhy a lásky

Datum: 25. 3. 2013

První slova nového papeže Františka míří k „lidem dobré vůle" a vyzývají je k péči o bližní – starosti o děti, staré, nemohoucí.

Zimní údržba ještě jednou z jiné strany

Datum: 24. 2. 2013

Dobrý den.
Chtěl bych poděkovat za kvalitní odstraňování sněhu na ulici U Kříže, díky tomuto nedošlo během letošní zimy k žádným větším problémům s dopravní dostupností. Zvláště oceňuji údržbu sjezdu na křížení s ulicí Hřbitovní, kde to je vždy, když čerstvě nasněží, adrenalinový zážitek. Letos v drtivé většině bez problémů. Ještě jednou děkuji.
Libor Koubek
U Kříže 742
Vřesina

Vážení spoluobčané

Datum: 15. 10. 2012

Otevřený dopis - Ing. Petr Řeháček

Poděkování spoluobčanům

Datum: 11. 5. 2012

.... Je mi ctí, že jsem poznala spoustu nových lidí, kterým není okolní svět lhostejný, a děkuji všem, kteří našli čas a chuť se s námi na charitativní akci podílet. S propagací akce pomohli zaměstnanci obce, školy, školky, knihovny, majitelé místních restaurací a obchodů. Nepostradatelnou součástí se stali žáci Vřesinské 5. třídy...

Dotace nebo dávky

Datum: 10. 5. 2012

Ing. Antonín Šimáček

Poděkování paní Hurníkové

Datum: 19. 3. 2012

Chtěla bych tímto oficiálně poděkovat za práci, kterou pro nás a naše děti provádí paní Hurníková. Zúčastnila jsem se několika akcí, dílen a besed, které organizuje. Musím říct, že vše bylo vždy důkladně připravené a promyšlené. Jde vidět, že ji tato práce baví a dělá jí ráda. Má skvělé nápady a většinu z nich i zorganizuje. Dokonce na tvůrčí dílny, které pořádá u nás ve Vřesině, přijíždějí lidé i z okolních obcí. Člověk si často neuvědomí, kolik práce za tím stojí .

Moc jí za to děkuji, a přeji hodně zdraví a dobrých nápadů.

Renata Chovancová

Názor občana

Datum: 9. 2. 2012

...Nepřipadá mi, že opoziční zastupitelé chtějí spokojené občany Vřesiny. Spíše je chtějí přesvědčit, že rada obce nemá chuť a vůli řešit problémy. Jakoby jim dělalo dobře rozšiřovat mezi lidmi téměř katastrofické scénáře bez toho, aby - když se jim tato situace nelíbí - dávali své návrhy na možná řešení. Vím, budou se ohánět tím, že oni nejsou rada, že oni nic...

OBEC

VŘESINSKÉ NOVINY

PRŮTOK V PORUBCE

PORUBKA

BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA

p

Aktuální teplota

14.7.2024 16:07

Aktuální teplota:

30.1 °C

Vlhkost:

61.1 %

Rosný bod:

21.7 °C

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

ODSTÁVKY ČEZ DISTRIBUCE

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Rezervace

Rezervace 

KALENDÁŘ

 

Partneři

Kde nás najdete? Obecní úřad ve Vřesině
Hlavní 24, 742 85 Vřesina
mapa
Obec Vřesina
Vřesina