Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Krizová karta obce

Zdravá obec Vřesina

logo

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Aktuální teplota

19.4.2019 08:49

Aktuální teplota:

11,5 °C

Vlhkost:

64,7 %

Rosný bod:

5,1 °C

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Pozvánka na akci Moravskoslezského kraje "Spolu ruku v ruce"

Typ: ostatní
LETÁKNáměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil, MBA informuje touto cestou občany o 2. ročníku benefiční akce Moravskoslezského kraje s názvem "Spolu ruku v ruce", jejímž hlavním účelem je přiblížení života neformálních pečujících a osob s postižením běžné populaci.
Tato událost se uskuteční dne 11.5.2019 v prostorách Trojhalí Karolina v Ostravě a nabídne nejen hudební vystoupení interpreta VOXEL, bubenického souboru Rytmy a kapely SLZA, ale také bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na Cirkus trochu jinak, taneční vystoupení Patricka Ulmana a zážitkové workshopy, na nichž se budou podílet i školy a poskytovatelé sociálních služeb. Účastníci si budou moci vyzkoušet výuku znakového jazyka, simulaci zdravotních překážek občanů v seniorském věku prostřednictvím gerontoobleku či se seznámit s multisenzorickou metodou snoezelen.
Vstupné na akci je dobrovolné, přičemž výtěžek z něj bude použit pro benefiční účel v podobě podpory dvou projektů svépomocných skupin sdružujících neformální pečovatele o blízkou osobu s postižením.

LETÁK


Vytvořeno: 21. 3. 2019
Poslední aktualizace: 21. 3. 2019 18:04
Autor: správce webu