Menu
Obec Vřesina
Vřesina

Obec Vřesina se nachází přibližně 17 km západně od města Ostrava. První známá písemná zmínka o obci je v listině o rozdílech knížectví opavského z roku 1377, kdy byla ves Vřesina s Hýlovem v držení pana Adama a připadla k dílu opavských knížat Přemka a Václava. Území obce Vřesina tvoří východní okraj Oderské nížiny.

​​ ​​ ​​ Facebook

MODERNIZACE SÁLU V HASIČÁRNĚ

Příprava sádrokartonových podhledů

Když jsem psal článek do Vřesinských novin, bylo to o tom, co bude, co se chystá. Dnes už jsou práce v plném proudu a tak nabízím pár fotek sálu "v nedbalkách", jak ho už nikdy neuvidíte. Protože už za pár dní to bude zase jinak...

V tomto týdnu proběhla montáž nosné konstrukce podhledů.

Ještě v tomto týdnu se umístí do podhledů část nové elektroinstalace (přívody pro světla, přívod pro projektor).strop

A je demontovaná příčka, která dělí sál od prostoru, kde sedí naše údržba. Příčka se postaví o kousek dál a v získaném prostoru se zřídí kuchyňský koutek. Nebude to na vyvařování - cílem je pouze získat místo na důstojnou a hygienickou přípravu občerstvení, uvaření kávy apod. Kuchyňský koutek bude přiměřeně vybavený - jsme přece skoro ve čtvrtině 21. století.

A už jsem se zmínil o projektoru v podhledu - nebude sice špičkový, ale dostatečně dobrý na to, aby se dalo promítat třeba video a fotky z cest apod. 

Věřím, že o sál bude zájem. Na webu zřídím další kalendář pro rezervace a nepochybuji, že bude plný zajímavých akcí privátních i obecních. Fantazii se meze nekladou. 

příčka

 

Jiří Kopeň, starosta obce

Datum vložení: 16. 3. 2022 15:54
Autor: Ing Jiří Kopeň

Aktuálně

PRŮTOK V PORUBCE

PORUBKA

BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA

p

Aktuální teplota

24.3.2023 20:12

Aktuální teplota:

13 °C

Vlhkost:

82,6 %

Rosný bod:

10,1 °C

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

ODSTÁVKY ČEZ DISTRIBUCE

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Rezervace

Rezervace 

KALENDÁŘ

 

Kde nás najdete?

Obecní úřad ve Vřesině
Hlavní 24, 742 85 Vřesina

mapa