Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je čtvrtek, 23. 11. 2017, 8:09:01

Aktuální teplota

23.11.2017 08:05

Aktuální teplota:

7,5 °C

Vlhkost:

81,9 %

Rosný bod:

4,6 °C

Svátek

Svátek má Klement

Zítra má svátek Emílie

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

oú

Nabídka práce - úklid tělocvičny

Typ: ostatní
ZŠ a MŠ Vřesina hledá spolehlivého člověka na úklid tělocvičny
Jedná se o práci na dohodu o provedení práce, předběžný rozsah 12 hodin týdně.

ÚKLID TĚLOCVIČNY - DPP

ZŠ a MŠ Vřesina hledá spolehlivého člověka na úklid tělocvičny

Jedná se o práci na dohodu o provedení práce, předběžný rozsah 12 hodin týdně.

Pracovní doba:

- vždy ve večerních hodinách (2x týdně 3 hodiny + 3x týdně 2 hodiny).

- o prázdninách (červenec, srpen) je provoz přerušen.

Náplň práce:

- úklid tělocvičny a přilehlých prostor, wc, sprch

- kontrola a uzamčení tělocvičny na závěr dne

- úklid tělocvičny po akcích

Vhodné pro aktivní důchodce starobní i částečně invalidní, případně studenty.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík

- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

- bydliště ve Vřesině výhodou

Platové podmínky:

100 Kč/hodinu

Termín nástupu:

1. ledna  2018

Zájemci se mohou hlásit na tel.  599 520 390, případně e-mailem ekonom@zsvresina.cz

Vytvořeno: 13. 11. 2017
Poslední aktualizace: 13. 11. 2017 08:29
Autor: správce webu